Де краще взяти кредит готівкою в Україні?

5
перша позика 0.01%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.99%
термін
1-10 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту / наличными
швидкість виплати
15 хвилин
4.3
перша позика 0.01%
перша позика
до 7000 грн
макс. сума
до 7000 грн
макс. % ставка
2%
термін
1-16 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 70 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту / наличными
швидкість виплати
15 хвилин
4.2
перша позика 0.01%
перша позика
до 6000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
2%
термін
7-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 75 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту / наличными
швидкість виплати
10 хвилин
Показати більше
5
перша позика 1%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 20000 грн
макс. % ставка
2.5%
термін
7-15 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
наличными
швидкість виплати
15 хвилин

Якщо людині терміново знадобилися готівкові гроші в борг, а рідні і близькі не мають можливості дати потрібну суму, йому доводиться шукати кредитну організацію, яка зможе допомогти з вирішенням проблеми. Як виявилося, отримати готівку в тимчасове розпорядження набагато складніше, ніж взяти позику на карту. Якщо клієнту терміново знадобився кредит готівкою на споживчі потреби, у нього є два варіанти - звернутися в банківську організацію або скористатися послугами мікрокредітного сервісу.

У будь-якому випадку, доведеться вирушати в відділення банку або в офіс МФО, для того, щоб отримати на руки свої фінанси, але якщо мікрокредит можна замовити і оформити через інтернет, то ось банківський займ в будь-якому випадку доведеться оформляти в відділенні. Якщо мова йде про те, щоб взяти кредит готівкою, Україна не надає такі позики за запитом, надісланим через інтернет.

Банківський кредит готівкою – Київ

 

Незважаючи на те, що кількість банків за останні роки скоротилася, їх все одно залишилося досить багато, тому у громадян є великий вибір фінансового помічника. Чим особливий банківський кредит готівкою?

 1. Знадобиться офіційне місце роботи, причому стаж повинен бути не менше 3-6 місяців, в залежності від політики фінансової установи.
 2. Ряд організацій не надають готівку позики громадянам, у яких немає заставного майна, з оформленим правом власності, або поручителів, готових нести відповідальність за кредит клієнта.
 3. Вікові обмеження при готівковому кредитуванні більш жорсткі, ніж при оформленні позики на кредитну картку.
 4. Суми таких кредитів можуть бути досить великими і досягати декількох сотень тисяч гривень.
 5. Доступні довгострокові позики, тривалість яких визначається індивідуально в кожному конкретному випадку, і може досягати і десяти років.

Варто відзначити, що деякі українські банки практично повністю відмовилися від видачі грошових позик без кредитної картки, і зараз взяти кредит готівкою в Києві не так просто, як здається. Ось умови деяких банківських установ:

 • Приват Банк. Пропонує оформлення готівки позик тільки під заставу. В якості заставного майна може виступати квартира або будинок, а так само можна оформити позику під депозит, якщо у клієнта він є;
 • ПУМБ. Взяти кредит готівкою можна за умови офіційного працевлаштування та наявності постійного, стабільного доходу протягом останніх трьох місяців. У деяких випадках банк дає можливість оформити позику з вісімнадцяти років;
 • УкрСиббанк. Тут взяти кредит готівкою під низький відсоток можуть тільки клієнти самого банку, у яких є депозити, платіжні карти, поточні рахунки або пакетні пропозиції. Обов'язкова умова - ідеальна кредитна історія в УкрСиббанку;
 • Ощадбанк. Для отримання позики необхідна довідка про доходи. Крім того, перевагу віддають позичальникам, які вже є клієнтами банку - отримують заробітну плату, пенсію або просто мають рахунок в Ощадбанку.

Банки готові запропонувати досить швидкі кредити готівкою, але існують певні обмеження в кожній організації. Зараз далеко не у всіх українців є гарна кредитна історія і офіційна робота, саме ці дві причини і стають найбільш поширеними для відхилення заявок.

Мікрокредит готівкою - просте або сумнівне рішення?

 

Ставлення українців до мікрофінансовим сервісів можна назвати однозначним. Одні громадяни постійно користуються послугами таких компаній, і повністю довіряють їм, а інші побоюються зв'язуватися з мікрокредитами. Насправді, це вид кредитування, який вже давно користується попитом у багатьох країнах. Він являє собою альтернативу банківським позикам, яка приходить на допомогу тим, у кого низький кредитний рейтинг, немає офіційного працевлаштування, маленький стаж роботи і так далі.

Незважаючи на те, що компанії в більшості випадків працюють через інтернет, отримати мікропозик готівкою цілком реально. Для цього необхідно вибрати таку організацію, яка пропонує кілька способів переказу грошей, і заповнити заявку. Готівкові гроші можна отримати або в відділенні самого сервісу, або на касі в банку грошовим переказом.

Оформляти онлайн займ готівкою можна абсолютно спокійно, фірми ведуть свою роботу відповідно до вимог законів про банківську справу, мають всю необхідну документацію, тому обман виключений. Єдина ситуація, яка може призвести до неприємностей і фінансовим складнощам - це порушення умов договору. Щоб уникнути, слід:

 1. При формуванні свого запиту на видачу позики ретельно проаналізувати перспективу своїх грошових надходжень і ймовірність того, що кошти точно будуть у вас в потрібний момент.
 2. Взяти гроші в борг на більш тривалий час, ніж ви плануєте погасити борг. Практично всі мікрофінансові компанії заохочують дострокове погашення, і при цьому перераховують процентні нарахування за фактом кількості днів, протягом яких людина використовувала гроші.
 3. Не підписувати договір з кредитною установою до того, як повністю не буде вивчений його текст. Це мінімізує ймовірність того, що в ході співпраці виникнуть непередбачені питання. Бажано зберегти собі копію договору.
 4. Якщо сталася форс мажорна ситуація, і погасити всю суму вчасно ніяк не виходить, замовте пролонгацію терміну. У більшості випадків така послуга безкоштовна, але вона дозволяє відстрочити платежі на обумовлені періоди. Користуватися послугою можна тільки за умови сплати процентної частини боргу, тобто за використання фінансів в будь-якому випадку потрібно заплатити до крайньої дати.

Якщо ви прийняли рішення оформити позику в мікрофінансовій компанії, пам'ятайте про те, що її доведеться виплачувати в будь-якому випадку. Той факт, що гроші в борг були отримані по інтернет заявці, а договір підписаний за допомогою електронного підпису, не знімає відповідальності з боржника.