MoneyBOOM - рейтинг, огляд, відгуки


5
перша позика 1.75%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.75%
термін
5-30 днів
вік позичаль­ника
от 18 до 65 лет
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
Проголосувати за MoneyBOOM
офіц. сайт
номер телефону
+380444909990
адреса
м. Київ, вул. Жилянська, 41
Facebook
fb.com/moneyboom.ua
Instagram
instagram.com/moneyboom.ua/
Youtube
youtube.com/channel/UCflhYb7h36l9FUpJT2IWx_A
Google+
-
Схожі пропозиції

У житті часто виникають ситуації, коли грошове питання необхідно вирішити в найкоротші терміни: витрати на лікування, не запланована поїздка або покупка. У такій ситуації надають допомогу мікрофінансові організації. В таких організаціях не завжди вигідні умови. Так, де ж взяти кредит під мінімальний відсоток?

MoneyBoom - це інтернет сервіс, де можна з мінімальними тимчасовими витратами оформити вигідну позику. Інтернет влився в наше повсякденне життя, і ми вже не можемо уявити як ми без нього справлялися раніше. У мережі вже давно можна робити покупки, планувати поїздки, і ось настав час отримувати грошову допомогу. Онлайн кредитування ще досить молодий вид діяльності, але вже міцно закріпився на території України. Для отримання кредиту вам не доведеться виходити з дому або офісу. Заявки на отримання позики приймаються 24/7 без вихідних.

Причини оформити мікрокредит швидко на карту можуть бути різними. Якщо ви вважаєте, що ваші бажання не здійсненні, і повинні залишитися в мріях, ви повинні передумати. Ось на які потреби moneyboom видає позики:

 • на навчання (курси, університет, ...)
 • на медичне обслуговування
 • розпродаж в магазині
 • на відпочинок
 • не вистачає грошей на покупку автомобіля
 • для бізнесу
 • покупка побутової техніки

Як бачите, причини можуть бути найрізноманітнішими, серйозними та не дуже. Тому не варто відкладати на потім, здійснення своєї мрії.

Зміст статті
 1. Повний огляд сервісу MoneyBOOM
 2. Оформлення позики у MoneyBOOM
 3. Як повернути онлайн кредит у MoneyBOOM

Повний огляд сервісу MoneyBOOM

Компанія money boom - це онлайн-сервіс, який працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Тут вас чекають комфортні умови. Постійних клієнтів очікує програма лояльності та вигідні програми. У 2018 році компанія підвищила максимальну суму позики. Тепер клієнти, які оформляють позику перший раз, можуть розраховувати на суму до 4000 гривень, а ті, хто звертаються повторно за кредитом, мають можливість взяти до 15 000 гривень. Але це працює в тому випадку, якщо ви закриваєте свої позики вчасно. Термін, на який можна оформляти позику від 5 до 30 днів. При будь-якій сумі діє єдина відсоткова ставка 1,75%.

Взяти гроші в борг у кредит в компанії Манібум це безпечний спосіб без прихованих комісій та платежів.

Оформлення позики у MoneyBOOM

Для того, щоб отримати бажану суму вам потрібно мати при собі:

 • паспорт
 • ідентифікаційний код
 • мобільний телефон
 • інтернет

Зайдіть на сайт компанії moneyboom.ua. На головній сторінці ви побачите калькулятор, за допомогою якого зможете розрахувати суму і термін кредиту. Після чого натиснувши кнопку «Згоден», продовжите оформлення позики. Перед вами відкриється анкета, яку вам потрібно заповнити. Обов'язково вказуйте вірні дані, що б уникнути непорозумінь в майбутньому. На ваш мобільний телефон прийде смс - повідомлення з паролем для реєстрації. Після внесення пароля ви отримаєте доступ до особистого кабінету. У кабінеті необхідно заповнити ваші особисті дані та дані банківської картки, на яку вам перерахують гроші. Система проведе перевірку вашої карти шляхом списання з неї 1 гривні. Ви не повинні лякатися через час гривня повернеться на ваш рахунок. Дана процедура абсолютно безпечна і її використовують по всьому Світу. Протягом декількох хвилин на ваш телефон прийде повідомлення з результатом розгляду заявки. Якщо відповідь буде позитивною гроші надійдуть на ваш рахунок протягом п'яти хвилин. Протягом наступного дня на вашу електронну адресу прийде Договір, який вам потрібно буде підписати. Надалі він гарантує успішні взаємини.

Що може бути причиною відмови:

 • при заповненні ви вказали не вірогідну інформацію або в не повному обсязі заповнили анкету
 • на вашій банківській картці відсутня мінімальна сума необхідна для верифікації карти
 • ви маєте прострочення в MoneyBoom
 • ваше прізвище фігурує в чорному списку Українського Бюро кредитних історій
 • невірно вказали номер мобільного телефону, відповідно не змогли пройти перевірку

Клієнтом компанії може стати громадянин України віком від 18 років, крім жителів Автономної республіки Крим і жителів зони АТО.

Для того, що б повторно оформити кредит вам потрібно зайти в особистий кабінет, створений раніше. Введіть номер телефону і пароль, який ви створювали на самому початку реєстрації. В особистому кабінеті виберіть суму і термін кредиту. При повторному оформленні ви можете розраховувати на велику суму. Далі вам потрібно підтвердити згоду і провести верифікацію. Після чого протягом 5 хвилин ви отримаєте бажану суму.

Програма лояльності Манібум

Програма лояльності - це спеціальні пропозиції для клієнтів, які користуються послугами компанії не перший раз. Уже після першої успішної позики ви зможете стати учасником наших програм.

Однією з програм є збільшення суми кредиту для кожної наступної позики.

 

Термін

Сума

 

Перший  кредит

До 30 днів

До 4000 грн.

 

 

При умові своєчасного закриття позики

Другий кредит

До 30 днів

До 6000 грн.

Третій кредит

До 30 днів

До 8000 грн.

 

Четвертий і наступні кредити

 

До 30 днів

 

До 15 000 грн.

Moneyboom промокод на знижку, дозволить вам заощадити ваші кошти при наступному кредиті. Знижка починає діяти при введенні коду і діє з певними умовами. Умови ви можете дізнатися на сайті в розділі «Лояльність».

При оформленні кредиту ви маєте можливість отримувати бонуси за залучення друзів в наш сервіс. Ця програма дозволить вам отримати бонуси, які переведуться в гроші і будуть перераховані на ваш рахунок.

Для того, щоб стати учасником цієї програми вам потрібно отримати промокод з особистим номером і поділитися нашим сервісом зі своїми друзями. За кожного залученого вами клієнта вам прийде бонус в розмірі 50 гривень. Якщо ваш залучений один приведе свого знайомого, то він отримає 50 гривень, а ви 25 гривень. Дія цього промокода не має термінів придатності, тому ви будите отримувати прибуток постійно.

Що таке в moneyboom вхід в особистий кабінет?

Особистий кабінет - це профіль, як у соціальних мережах, але він тільки ваш, і ніхто інший не має до нього доступ. У ньому ви вказуєте свої Прізвище, Ім'я, По батькові, номер телефону. У ньому ви зможете побачити всі ваші дії по кредитах, здійснювати пролонгування, відстрочку, і повторне кредитування. Тут же ви маєте можливість здійснювати оплати за погашення позики і здійснювати весь контроль своїми коштами.

Як підсумок, хочеться додати, що громадяни України все частіше довіряють системі мікрокредитування онлайн. Кількість подібних організацій, як Манібум зростає з кожним днем і кожна з них намагається поліпшити умови оформлення, що б клієнтам було максимально комфортно співпрацювати з ними. Оформлення кредиту, не виходячи з дому це прекрасний спосіб для реалізації своїх планів.

Як повернути онлайн кредит у MoneyBOOM

Зробить оплату по кредиту ви можете в будь-який зручний час. Єдина умова оплатити необхідно не пізніше останнього дня дії кредиту, інакше ви потрапите в список просрочок.

Погасити кредит можна одним з трьох способів: за допомогою банківської картки в особистому кабінеті, через термінал, або в будь-якому зручному банку.

Запам'ятайте, що датою погашення вважається фактичний день зарахування грошей на рахунок. Щоб не допустити розбіжностей намагайтеся здійснювати оплату заздалегідь.

Що б оплатити за допомогою особистого кабінету, вам потрібно в ньому вибрати розділ «Поточний кредит», у відповідному рядку вказати потрібну суму і номер банківської карти. Натисніть «Сплатити», і вже через 30 хвилин кредит буде погашений, без додаткової комісії.

Якщо ви вирішили оплатити за допомогою платіжному терміналу, то повинні враховувати, що гроші будуть зараховуватися протягом декількох днів. На головному екрані терміналу знайдіть розділ «Банки» та знайдете логотип Манібум, внесіть ваші особисті дані, і реквізити договору, після чого внесіть гроші і оплатіть. Обов'язково роздрукуйте чек.

Для того, що б зробити оплату в касі банку, вам потрібні будуть реквізити Манібум. За послуги банку вам доведеться сплатити комісію, і зарахування суми теж займе пару днів. Обов'язково вимагайте квитанцію.

Всі засоби хороші, тому який вибрати залежить тільки від вас.

Наслідки при невиплаті кредиту

Робота компанії керується ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про інформацію», ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг», ЗУ «Про захист прав споживачів». Однак якщо позичальник порушує правила погашення кредиту, організація має право передавати дані клієнта третім особам для судового розгляду.

У тому випадку якщо ви не сплачуєте кредит в термін, вже з першого дня прострочення відсоток який нараховується щодня збільшиться вдвічі і становитиме 3,5%. Компанія передає справу до суду, в тому випадку якщо ви не закриваєте заборгованість протягом двох тижнів.

Адміністрація компанії входить в стан клієнтів та прекрасно розуміє, що форс-мажорні обставини можуть трапитися з кожним. Якщо ви розумієте, що не встигнете закрити займ вчасно, скористайтеся опцією у вашому кабінеті «Пролонгація».


MoneyBOOM відгуки людей:

Відгуків ще ніхто не залишав