CreditUP - рейтинг, огляд, відгуки


4
перша позика 1.9%
перша позика
до 3500 грн
макс. сума
до 8000 грн
макс. % ставка
1.9%
термін
3-30 днів
вік позичаль­ника
от 18 до 65 лет
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
8 хвилин
Проголосувати за CreditUP
офіц. сайт
номер телефону
+380800603561
адреса
м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 48
Facebook
fb.com/creditup.ua/
Instagram
-
Youtube
youtube.com/channel/UC6kZSrGKIYrbYm8nxqE_ScQ
Google+
https://plus.google.com/+CreditupUa16
Схожі пропозиції

Дана мікрофінансова організація займається онлайн-кредитами. У чому основна відмінність від звичної банківської структури? Creditup видає швидкі кредити в будь-який час доби, Ви можете отримати свій займ саме тоді, коли буде потрібно! Creditup Україна дбає про те, щоб у клієнтів організації ніколи не виникало фінансових труднощів.

У нашій країні останнім часом з'явилося багато мікрофінансових організацій, що пропонують невеликі кредити, тому варто детально розібратися в особливостях кожної з них, щоб не потрапити до шахраїв. У даній статті ми хочемо розглянути мікрофінансову організацію CreditUp, а також описати її плюси і мінуси.

Якщо у Вас є кредитна або дебетова картка будь-якого банку України, то Ви спокійно можете звертатися за допомогою в credit up. Буває дуже багато ситуацій, коли терміново потрібні гроші, а до друзів звертатися вкрай ніяково, тому що клеймо «боржник» повисне на Вас важким тягарем. Йти в ломбард - занадто сумнівне заняття, яке не викликає довіри. Що залишається? Взяти традиційний кредит в банку, але ж гроші потрібні вже зараз, а часу, щоб дістати всі необхідні документи, вистояти довгі банківські черги, звичайно ж, немає. Єдиним прийнятним рішенням для сучасної людини залишається онлайн кредитап.

При оформленні онлайн-кредиту не потрібно надавати довідку про доходи та інші документи. Достатньо лише надати паспорт і Ваш ідентифікаційний код, заповнити заявку і підписати договір. Повністю автоматизована система приймає рішення про Вашу заявку всього за пару секунд. Ризик отримати відмову абсолютно мінімальний, а якщо Ви все ж його отримали, то це означає одне - Ви допустили помилку в заповненні анкети.

Співробітники даної мікрофінансової організації не будуть Вам дзвонити і ставити багато питань про Вашу платоспроможності, також не будуть і повідомляти про позику. Всі дії, все оформлення кредитного договору відбувається в онлайн-режимі. Якщо Ви новачок в онлайн-позики, то отримання даного виду кредит займе у Вас не більше 15 хвилин. Якщо ж Ви постійний клієнт, то отримання позики займе менш ніж п'ять хвилин. Якщо Ви дбайливо ставитеся до свого часу і цінуєте, в першу чергу, професіоналізм, то кредит ап саме для Вас!

Зміст статті
  1. Огляд сайту CreditUp
  2. Заявка на оформлення позики у CreditUp
  3. Як повернути гроші у CreditUp

Огляд сайту CreditUp

Дізнатися повну інформацію про компанію, подивитися офіційні документи і ліцензію, задати питання і, нарешті, оформити сам кредит Ви можете на офіційному сайті кредит ап.

У даній мікрофінансовій організації існує дві кредитні програми: для людей, які беруть кредит в перший раз, і для постійних клієнтів. На відміну від більшості подібних компаній, де в перший раз кредит можна взяти тільки до трьох тисяч, CreditUp надає можливість брати новачкам від 500 до 7000 гривень. Відсоткова ставка при цьому становитиме 1,9%.

Для постійних клієнтів відкриваються більш вигідні пропозиції, низькі відсотки і, звичайно ж, більші суми. Існує програма лояльності «BonusUP». Головна мета даної програми - побудувати довірчі і дружні відносини з постійними клієнтами. Сенс програми полягає в тому, що всі учасники отримують бонусні бали, які надалі можна використовувати, користуючись послугами даної мікрофінансової організації та її партнерів.

Як можна стати учасником даної програми лояльності? Учасником автоматично стає кожен клієнт, який зареєструвався в особистому кабінеті на офіційному сайті CreditUp.

Ще одна істотна відмінність від інших мікрофінансових організацій те, що один бонус дорівнює одній гривні, тобто Ви можете використовувати свої бонуси як звичайні грошові кошти.

Бувають планові бонуси, які накопичуються при оформленні кредиту і до моменту його погашення, після оплати Вашого кредиту дані бонуси стають фактичними. Вони потрапляють в розділ «Мої бонуси» у Вашому особистому кабінеті. Фактичні бонуси Ви вже можете використовувати і обмінювати на різні послуги. Бонуси також будуть нараховуватися в день Вашого народження, що буде своєрідним подарунком від мікрофінансової організації.

Також компанія активно проводить різні акції і дає промокоди. Особливо у святкові дні можна отримати хорошу знижку або просто вигідну пропозицію, щоб взяти кредит з низькою відсотковою ставкою. Настійливо рекомендуємо стежити за появою нових акцій.

Отримати кредит даної мікрофінансової компанії може будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Необхідно надати мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код. Також компанія попросить Вас надіслати Ваше фото з паспортом в руках. Воно повинно бути чітке і з гарною якістю, щоб Ваше обличчя і паспорт були добре видні. Це необхідно для того, щоб треті особи не змогли скористатися Вашими документами при оформленні кредиту і не взяти позику на Ваше ім'я.

Ваше місце розташування не має значення, тому як взяти кредит можна з будь-якої точки України. Вам абсолютно не потрібно відвідувати офіс організації, тому що, як ми вже говорили вище, все оформлення кредиту відбувається онлайн.

Як і в інших мікрофінансових організаціях, не можна брати відразу кілька кредитів. Один кредит видається в одні руки, а взяти наступний можна лише за умови, якщо Ви успішно погасили поточний кредит.

Ви не можете відмовитися від кредиту, якщо вже підписали договір. У разі, якщо Ви передумали, але при оформленні заявки не дійшли до фінального етапу, Ви можете відмовитися. Однак, Ви можете відразу ж погасити кредит в будь-який зручний для Вас час, в цьому випадку враховуватися будуть тільки поточні фактичні відсотки.

Чому можуть не видати кредит? Перш за все, варто перевірити правильність заповненої анкети, адже при оформленні онлайн-заявки Ви можете помилитися. Необхідно перевірити кожну букву і цифру. Також можуть відмовити, якщо Ваша фотографія буде недостовірною. Кредитна картка повинна належати саме Вам, на ній повинен бути позитивний баланс. Уважно стежте за всіма цими факторами, щоб успішно взяти гроші в кредит.

На жаль, creditup відгуки на офіційному сайті ми не знайшли, а за достовірність думки на просторах мережі ми відповідати не можемо.

Заявка на оформлення позики у CreditUp

Оформлення онлайн-заявки не складе труднощів і займе всього 15 хвилин, якщо Ви оформляєте кредит в перший раз. Отже, з чого ж складається creditup реєстрація?

Для початку варто розібратися в функції кредитного калькулятора. Вибрати тіло позики, відсоткову ставку і визначитися з терміном кредиту. Коли всі параметри Вас будуть влаштовувати, натискаємо на «Отримати гроші». Варто зазначити, що на цьому етапі Ви можете ввести свій промокод і отримати свою знижку, а програма вважатиме всі параметри вже з урахуванням акції. Будьте відповідальні, тому перед тим, як брати кредит, переконайтеся, що крайня дата кредиту збігається з датою отримання необхідних коштів для його погашення. Переконайтеся, що оплата кредиту пройде без морального збитку для Вас і Вашого гаманця.

В першу чергу, необхідно зареєструватися в програмі «Мій кабінет», яку ви знайдете на офіційному сайті. Далі Вам необхідно заповнити невелику анкету з Вашими персональними і соціальними даними. Як ми вже говорили, з документів знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний код. Компанія не вимагає надавати скановані документи і фотографії. Сфотографуватися з паспортом в руках можна або заздалегідь, а потім завантажити фото в «Мій кабінет», або ж під час реєстрації.

Наступним кроком буде прив'язка до анкети Вашої банківської карти. Нагадаємо, що баланс на ній повинен бути позитивним. Справа в тому, що, перевіряючи Вашу банківську карту, компанія повинна тимчасово заблокувати на неї невелику суму грошей.

Далі Ви отримаєте свій кредитний договір, який необхідно дуже уважно вивчити. Знову ж, закликаємо Вас до відповідальності! Все-таки це стосується Вашого фінансового становища, тому необхідно вивчити всі питання, які Вас турбують перед тим, як підписати договір. Варто відзначити, що приклад кредитного договору можна також знайти на офіційному сайті. Так що перед тим, як почати свою реєстрацію, рекомендуємо ознайомитися з прикладом даного документа.

Якщо ж Ви все-таки зважилися на цей крок, то протягом п'яти хвилин Вам прийдуть швидкі гроші на банківську карту. Як бачите, в оформленні онлайн-кредиту немає нічого складного, з цим легко зможе впоратися будь-яка сучасна людина.

Як повернути гроші у CreditUp

Повернути гроші можна будь-яким зручним для Вас способом. Наприклад, оплатити в найближчому до Вашого розташування терміналі. Можливо також оплата через будь-які платіжні системи, інтернет-банкінг, а також оплата може відбуватися через систему «Мій кабінет» на офіційному сайті, що вважається найбільш оптимальним способом. Також в програмі «Мій кабінет» Ви можете знайти всю інформацію про свій кредит, всі бонуси, відсотки і плату, яку залишилося внести. Також варто звернути увагу, що Ви можете звернутися в банк, який обслуговує Вашу карту і зробити переказ грошових коштів. Всі реквізити для оплати знаходяться на офіційному сайті мікрофінансової організації.

Що робити в разі, якщо не виходить виплатити кредит вчасно? Якщо Ви відчуваєте, що життєві обставини настільки тиснуть, що Ви не в змозі виплатити кредит, то варто оформити пролонгацію.Ця функція буде доступна в тому випадку, якщо Ви оплатите її і всі відсотки. Пролонгацію можна оформляти нескінченну кількість разів.

У разі, якщо Ви не встигли оформити подовження кредиту, то Вам даються три дні, після яких на Ваш рахунок будуть нараховуватися штрафи і додаткові відсотки. Якщо Ви їх не виплачуєте і не виконуєте свої обов'язки перед мікрофінансової організацією, то вона має право передати Вашу справу в суд.

Тому, як ми вже говорили вище, перед оформленням кредиту необхідно точно упевнитися, що Ви зможете його оплатити навіть без мінімального фінансового збитку для себе.


CreditUP відгуки людей:

Відгуків ще ніхто не залишав