Быстрозайм - рейтинг, огляд, відгуки


5
перша позика 0.01%
перша позика
до 6000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
2%
термін
7-30 днів
вік позичаль­ника
от 18 до 75 лет
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту / наличными
швидкість виплати
10 хвилин
Проголосувати за Быстрозайм
офіц. сайт
номер телефону
+380800507570
адреса
м.Запоріжжя, ул.Сорок років Радянської України, 39-А, офіс 25
Facebook
fb.com/Bistrozaim
Instagram
-
Youtube
youtube.com/user/bistrozaim/feed
Google+
-
Схожі пропозиції

Мікрофінансове підприємство Bistrozaim без поручителів, застави та навіть без офіційного працевлаштування готове надати позику громадянину України. Це динамічно розвиваючися структура, яка охоплює відразу кілька напрямків кредитування. Для тих, хто проживає далеко від відділень компанії, або з яких-небудь причин не може відвідати офіс, є кредитування через інтернет. Клієнту достатньо заповнити кілька сторінок анкети, почекати п'ять хвилин, і потрібна сума грошей буде у нього на картці.Якщо ж людина бажає поспілкуватися з працівниками компанії, має можливість відвідати офіс фірми, він завжди може оформити кредит безпосередньо у відділенні.

На даний момент компанія відкрила офіси у двадцяти восьми містах України, які перебувають в дев'яти областях, проте на цьому фірма не планує зупинятися. Надалі будуть відкриватися нові філії, розроблятися стратегія роботи з невеликими населеними пунктами не тільки через інтернет, але і через офіси. Мета організації - дозволити максимальному числу громадян країни швидко і просто отримати в борг у Bistrozaim, спростити процедуру співпраці і довести свій професіоналізм в області мікрокредитування.

Діяльність компанії стартувала у 2013 році, тоді було відкрито перше відділення сервісу. У цей період активно розвивалася система онлайн кредитування, тому керівництво фірми прийняло рішення про необхідність розробки та цього напрямку. Таким чином, протягом п'яти років ведеться активна робота по вдосконаленню послуг відразу у двох напрямках. З одного боку, це постійне відкриття нових офісів, навчання нових співробітників і розробка маркетингових програм, а з іншого - поліпшення інтернет ресурсу, прискорення обробки запитів онлайн і впровадження інноваційних скорингових систем. У цьому році фірма відзначить шестиріччя свого існування на українському ринку.

Діяльність компанії ведеться тільки на підставі законодавчих вимог і норм держави, відповідаючи всім пунктам законів про працю в області кредитування і фінансових ринків.У вересні 2013 року організація була внесена до реєстру фінансових установ країни, що підтверджується свідоцтвом, виданим Національною комісією, номер якого ІК No118. Ліцензія на видачу кредитів населенню було оновлено 29-08-2017, їй присвоєно номер No3601. Компанія пропонує ознайомитися з усією документацією на своєму інтернет порталі, так само всі бажаючі можуть ознайомитися з паперами в відділеннях фірми.

Так як працює «Быстрозайм» на підставі повністю прозорих і відкритих умов, вивчити кредитний договір так само можна до його підписання. Надалі співпраця з організацією ведеться суворо відповідно з регламентом даного договору, тому в обов'язковому порядку необхідно ознайомитися з усіма його пунктами. Після того, як користувач затверджує електронний договір за допомогою ідентифікатора, він вже не зможе відмовитися від послуг компанії, як і після підписання паперової угоди. Значимість і юридична сила підписів ідентична, незалежно від того, були вони поставлені в електронному або паперовому форматі.

Про організацію Бистрозайм відгуки в більшості своїй позитивні. Люди відзначають високу якість обслуговування і великий досвід роботи фірми на ринку кредитування. Клієнтська підтримка завжди надає величезну допомогу всім, хто звертається з питанням в телефонному режимі або через електронну пошту. Кожен бажаючий може зайти в відділення, і уточнити всі принципи і особливості співпраці з компанією. Отримати позику від компанії можуть громадяни будь-якого регіону, області або міста України, навіть якщо в їх населеному пункті немає відділень і банків. Обов'язковою умова є тільки наявність якісного з'єднання з інтернетом і мобільного зв'язку.

Зміст статті
 1. Повний огляд компанії Bistrozaim
 2. Як подати заявку на позику у інтернеті Bistrozaim
 3. Повернути онлайн кредит у Bistrozaim

Повний огляд компанії Bistrozaim

Знайомство з компанією починається на головній сторінці її сайту, де відразу ж пропонується визначити терміни і суму позики, а так само вивчити умови кредитування при заданих параметрах. Це досить зручно, так як для того, щоб отримати відомості про оплату послуг фірми і дату погашення заборгованості не доводиться проходити реєстрацію і витрачати додатковий час. Вгорі сторінки вказано номер гарячої лінії, а трохи нижче можна отримати короткі рекомендації з оформлення позики і ознайомитися з перевагами Bistrozaim, договір, точніше його приклад, так само можна знайти в інтернеті.

Виділимо основні моменти, які важливі для клієнтів при виборі кредитної установи:

 • Розміри відсоткових ставок в Bistrozaim. Перша позика в компанії буде коштувати дуже дешево - за неї доведеться заплатити мінімальний відсоток - всього 0.01%, однак при наступному оформленні кредиту ставка вже стане стандартною, і складе 2%. Відсотки фірма нараховує кожен день, на тіло самого кредиту. Якщо людина бере в борг одну тисячу гривень на десять днів, йому потрібно буде заплатити компанії двісті гривень за користування послугою. Річна відсоткова ставка складе 730%.
 • Тривалість кредитування. У мікрофнансових організаціях, в тому числі і в бистрозайм, не вийде взяти кредит на рік під низький відсоток, тому що строки кредитування встановлені досить короткі. Клієнт може користуватися грошима в період від одного до чотирьох тижнів, якщо бере позику вперше, і до 65 днів при повторних запитах. Для того, щоб подовжити цей термін, можна використовувати пролонгацію, але вона передбачає оплату всієї відсоткової частки позики. Тобто, людина, яка оформила тисячу гривень на десять днів, може відстрочити виплату, але йому потрібно заплатити 200 гривень відсотків для цього. Послуга продовження оформляється через відділення організації або в особистому кабінеті на сайті фірми. Вона безкоштовна.
 • Рівні кредитного ліміту. Максимальний кредит, який може видати установа, становить 10000 гривень, проте отримати таку суму з першого разу навряд чи вийде. Незважаючи на те, що на сайті компанії не говориться про обмеження для нових клієнтів, найчастіше їм видають не більше 1 або 2 тисяч гривень. Фірма повинна переконатися в порядності і відповідальності користувача перед тим, як видавати йому максимальну позику.
 • Bistrozaim - промокод і акції. Організація пропонує клієнтам скористатися спеціальним паролем, який дає можливість взяти гроші дешевше. Він називається промокод і повинен бути вказаний відразу, при визначенні параметрів позики на лічильнику. Потрібно вказати пароль в віконці.Отримати вигоду може кожен, наприклад, фірма друкує свої коди в засобах масової інформації, розсилає постійним клієнтам через повідомлення та електронні листи, видає активним передплатникам сторінок в соціальних мережах. Додаткові акції фірма проводить перед святами, для нових відвідувачів і в честь ювілею.
 • Бистрозайм - гаряча лінія і способи зв'язку. На сайті компанії вказано всі доступні способи для зв'язку з організацією. Найчастіше клієнти використовують гарячу лінію. Тут можна отримати детальну консультацію про роботу сервісу, задати будь-яке питання по кредитуванню і отримати допомогу при оформленні заявки на позику або подовження. Всі дзвінки по Україні здійснюються на безкоштовній основі, але при бажанні ви можете замовити зворотний дзвінок.

Як подати заявку на позику у інтернеті Bistrozaim

Для того, щоб отримати позику від швидкозайма, необхідно діяти згідно з інструкцією сайту. Тут є всі необхідні рекомендації, важливо дотримуватися їх послідовно, не переходити на попередні форми і заповнювати рядки уважно. Коротко порядок дій такий:

 1. Визначення суми та строку позики за допомогою лічильника на основний сторінці сайту, перевірка умов співпраці та підтвердження запиту.
 2. Реєстрація нового користувача, надання контактів і підтвердження мобільного номера.
 3. Заповнення заяви на отримання грошей в борг, що складається з декількох сторінок, з урахуванням дотримання грамотності, точності і достовірності відомостей.
 4. Завантаження документів - а саме сканованих копій кількох сторінок паспорта та ідентифікаційного коду - в окремо запропонованій формі.
 5. Верифікація картки за допомогою внесення її даних і блокування коштів на рахунку в невеликій сумі, що не перевищує двох гривень.
 6. Вказівка заблокованої суми і підтвердження карти.
 7. Вивчення і підписання угоди сторін - кредитного договору між фірмою і громадянином.
 8. Очікування прийняття рішення і отримання коштів в разі схвалення.

Повернути онлайн кредит у Bistrozaim

Для погашення заборгованості існує кілька варіантів на вибір клієнта:

 • Можна використовувати для погашення боргу в бистрозайм термінал самообслуговування, внести номер свого договору і переказувати гроші;
 • Підійде будь-яке відділення банку - зверніться до касира і заповніть бланк для переказу грошей;
 • На сайті доступна оплата заборгованостей через банківську картку клієнта;
 • Кошти можна повернути прямо у відділенні швидкозайма.

Быстрозайм відгуки людей:

Відгуків ще ніхто не залишав