AlexCredit - рейтинг, огляд, відгуки


5
перша позика 0.01%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 12000 грн
макс. % ставка
1.7%
термін
5-30 днів
вік позичаль­ника
от 18 до 65 лет
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
5 хвилин
Проголосувати за AlexCredit
офіц. сайт
номер телефону
+380996186464
адреса
м. Дніпро вул. Стартова 9-А, 2-поверх
Facebook
fb.com/alexcredit.ua
Instagram
-
Youtube
-
Google+
-
Схожі пропозиції

AlexCredit - відповідальна компанія, що працює на прозорих умовах. Звертаючись до них, будьте впевнені в їх чесності та надійності. Однак, такої ж великої відповідальності і чесності вони вимагають і від своїх клієнтів.

Мікрофінансова організація Alex credit ставить перед собою мету позбавити свого клієнта від непотрібних дій, що займають багато часу. Довгі банківські черги, безліч потрібних документів і низький відсоток того, що Ви, пройшовши через усі банківські випробування, отримаєте свій кредит - ось ті причини, через які і вибирають цю мікрофінансову організацію. Адже тут немає всього цього, а з документів знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний код.

Ви можете отримати кредит максимально швидко в будь-який час доби, адже сервіс alexcredit працює на високому рівні. У компанії працюють тільки професіонали своєї справи, які допоможуть отримати Вам гроші майже моментально саме тоді, коли вони знадобилися, а не через якийсь час.

Фінансове становище багатьох громадян України вельми плачевне, тому МФО часом є кращим вибором. Адже в банках і ломбардах людей чекає багато підводних каменів, які можуть зіграти з Вами злий жарт, якщо Ви ненароком пропустите їх і не врахуєте. Наприклад, алекскредіт не вимагає застав і поручителів, на відміну від банків і ломбардів, через які Ви можете залишитися без будь-якої частини свого майна.

Швидкість і безпека є відмінною рисою алекс кредит, адже весь процес оформлення кредиту в даній МФО повністю автоматизований. Кредит в пару кліків - саме так можна назвати позику в алекскредіт.

Зміст статті
 1. Повний огляд сайту AlexCredit
 2. Заявка онлайн кредита AlexCredit
 3. Повернення позики AlexCredit
 4. Контакти AlexCredit

Повний огляд сайту AlexCredit

На офіційному сайті Ви можете знайти повністю всю інформацію про компанію та умови оформлення кредиту, а також знайти всі реквізити алекскредт. Варто також відзначити, що на офіційному сайті можна знайти відгуки alexcredit.

Це ще одна позитивна риса на користь даної мікрофінансової організації - алекс кредит відгуки, які, в основному, позитивні. Якщо слідувати всім пунктам кредитного договору та виплатити кредит вчасно, і ніяких проблем виникнути не повинно. Проблеми, пов'язані з отриманням кредиту, прихованими відсотками або просто обманом, виключені для клієнтів даної компанії.

На головній сторінці сайту, як і у інших МФО, знаходиться кредитний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати суму кредиту, суму виплати і дату погашення боргу. Якщо Ви новий клієнт, Ви маєте право отримати 100% знижку на свій перший займ, який може становити суму тільки до трьох тисяч гривень. Дана знижка означає, що Ваша відсоткова ставка становитиме 0,01% в день. Максимальна сума кредиту при повторному зверненні, в разі, якщо Ви виплатили перший займ вчасно, буде складати до 10 000 гривень. Також варто відзначити, що при першому зверненні в кредитному калькуляторі необхідно поставити галочку навпроти «Я перший клієнт», тому що тоді даний алгоритм вважатиме Ваш кредит вже зі знижкою під нуль відсотків в день. Що необхідно обов'язково зазначити? Алекс кредит онлайн для своїх постійних клієнтів має програму лояльності. Вона створена для реалізації міцних і довірчих відносин між мікрофінансової компанії і постійним клієнтом. Складається з декількох етапів, а саме: початковий, бронзовий, срібний, золотий, платиновий і більярдовий. Учасником можна автоматично стати в разі, якщо успішно був погашений перший кредит. З кожним успішно виплачених кредитом рейтинг клієнта підвищується, йому стають доступні більші суми і більш тривалий термін виплати кредиту. Існує кілька умов, за якими клієнт може стати учасником програми лояльності.

 • Термін виплати кредиту повинен бути не менше десяти днів;
 • Сума позики повинна бути не менше 1500 гривень;
 • Виплатити кредит необхідно в термін, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей Вашого кредиту;

Відзначимо, що в разі, якщо Ви не виплачуєте вчасно свій кредит, Ваш рейтинг у програмі лояльності AlexCredit буде знижений.

Дана мікрофінансова організація прагне допомогти всім своїм клієнтам впоратися з їх фінансовими труднощами, працюючи прозоро і чесно, вони використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Повністю автоматизована система миттєво перевірять платоспроможність клієнта, щоб він міг комфортно виплатити всю суму позики. Це необхідно, щоб Ви не виплачували кредит із збитком для себе. Для АлекКредіт комфорт клієнта стоїть на першому місці.

Тому перед подачею заявки і підписанням договору, необхідно переконатися в тому, що Ви зможете точно виплатити суму кредиту без фінансових труднощів для себе.

Варто перевірити, що дата повної виплати кредиту збігається з датою отримання коштів, з допомогою яких Ви маєте намір виплатити кредит. Перед наближенням кінцевої дати необхідно переконатися, що Ви точно зможете виплатити позику в строк. В іншому випадку, необхідно оформити пролонгацію, яка вільно оформляється на офіційному сайті. У разі оформлення пролонгації, штрафи і додаткові відсотки нараховуватися не будуть.

Перед тим, як підписати кредитний договір, необхідно уважно ознайомитися з ним. Після того, як Ви уважно прочитали, зрозуміли, що Вас влаштовують всі відсотки і комісія, Ви можете сміливо підписувати договір на алекс кредит онлайн.

Заявка онлайн кредиту AlexCredit

Розберемося докладніше, що необхідно, щоб оформити онлайн-заявку на кредит. По-перше, Вам необхідно відповідати наступним пунктам:

 • Ви громадянин України;
 • Ви є повнолітньою людиною (кредити до 18 років не видаються);
 • Вам необхідно бути власником картки будь-якого банку України;
 • Вам необхідно мати мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код;
 • У Вас повинен бути власний номер телефону, на який прийде повідомлення з кодом підтвердження Вашої заявки;
 • У Вас повинна бути власна електронна пошта.

Розберемо докладну інструкцію про те, як на 100% отримати вигідний алекс кредит в Україні.

Найважливішим кроком, який визначить, чи дадуть Вам кредит, є на сайті alexcredit реєстрація. Саме вона визначає, чи отримаєте ви позику під вигідні ставки по кредитах. Для початку необхідно з'ясувати точну суму і термін погашення кредиту в онлайн-калькуляторі на офіційному сайті мікрофінансової організації. Тільки після того, як Ви переконалися, що можете виплатити дану суму в термін без збитку для себе, Ви натискаєте на «Подати заявку».

Далі Вам необхідно заповнити анкету в особистому кабінеті, де потрібно надати свої персональні дані, паспортні та ідентифікаційного коду. Після заповнення невеликої анкети, Вас перенаправляють на сторінку з прив'язкою Вашої банківської карти. При оформленні онлайн-кредиту Вам необхідно тримати поруч платіжну карту будь-якого банку і свій мобільний телефон.

Після оформлення онлайн-заявки, Вам буде представлений Ваш кредитний договір. Як ми вже уточнювали вище, його необхідно уважно вивчити. Якщо у Вас не виникло питань і влаштовує кожен пункт Вашого кредиту, Ви впевнені, що зможете вчасно його погасити - швидше підписуйте договір. Це був останній крок у Вашому невеликому квесті отримання онлайн-позики. Після Вам прийдуть необхідні гроші на карту протягом п'яти хвилин.

Повернення позики AlexCredit

Погасити кредит можна будь-яким зручним для Вас способом: через термінал ПриватБанку, EasyPay і iBox. Також можна погасити позику в будь-якій системі інтернет-банкінгу в будь-який час доби, коли Вам буде зручно.

На офіційному сайті надані всі реквізити мікрофінансової організації, за допомогою яких Ви можете сплатити кредит банківським переказом.

Найбільш прийнятний і зручний, на наш погляд, спосіб - погасити кредит на офіційному сайті в особистому кабінеті. Це можливо зробити картою, яку Ви використовували при заповненні онлайн-заявки.

При оформленні платежу необхідно вказати номер Вашого кредитного договору. У житті трапляються різні негативні ситуації, коли людина фізично не в змозі виплатити суму кредиту. В такому випадку на допомогу приходить вільна пролонгація. Якщо Ви відчуваєте, що не можете виплатити вчасно кредит, необхідно скористатися цією функцією подовження кредиту. Перед тим, як скористатися функцією подовження терміну погашення кредиту, Вам необхідно буде виплатити абсолютно всі відсотки і внести невелику плату за саму можливість продовження. Запевняємо, дана сума не зрівняється з тим, що Вам доведеться виплатити в разі, якщо Вам почне капати борг по кредиту.

Якщо Ви успішно оплатили пролонгацію, компанія буде впевнена у Вашій надійності і чесності. Ви не збираєтеся ухилятися від своїх обов'язків перед мікрофінансовою компанією, тому Вам можна довіряти і можна дозволити подовження кредиту. Оплата відбувається в Вашому особистому кабінеті. Варто зауважити, що всю інформацію про свій кредит - терміни, відсотки і суми - Ви можете знайти там же.

Варто звернути Вашу увагу на те, що компанія не у всіх випадках може надати пролонгацію. Якщо у Вашому випадку все пройшло успішно, Ви маєте право на подовження кредиту, то залишається лише вибрати термін. У АлексКредіт термін становить від 10 до 30 днів. Вартість пролонгації теж буде вказана в особистому кабінеті. Відзначимо, що її сума безпосередньо залежатиме від терміну.

Після активації функції пролонгації відсотки не припиняють зараховуватися. Щоб скористатися цією функцією, необхідно зайти в особистий кабінет, в кредитному калькуляторі вибрати термін, на який Ви хочете оформити пролонгацію. Ця функція розрахує Вам суму кредиту, де вже включені фактичні відсотки і плата за пролонгацію.

Контакти AlexCredit

На офіційному сайті (в розділі «Контакти») існує форма зворотного зв'язку, за допомогою якої Ви можете зв'язатися з компанією. Для того, щоб задати питання або написати побажання до роботи мікрофінансової організації, необхідно заповнити невелику анкету. Вона буде складатися з: персональні дані, електронна пошта, номер мобільного телефону, тема і саме повідомлення.


AlexCredit відгуки людей:

Відгуків ще ніхто не залишав