Що таке кредит онлайн?

Кредит онлайн – швидке вирішення фінансових питань. На відміну від банківських позик   онлайн-кредитування має 4 головні переваги:

Онлайн позика на картку дозволяє заощадити час і не витрачати його на відвідування офісу, збір документів.

Кредити онлайн на картку мають головну відмінність від банківського кредиту - це сума і термін. Онлайн кредит на картку можна отримати тільки на невелику суму і на короткий термін. На сайті Microzaym можна взяти до 10000 грн терміном до 35 днів.

Позику на картку може отримати будь-який українець (старший за 18 років) незалежно від того, де він працює, яка в нього заробітна платня і кредитна історія. Якщо в банку довелося б хвилюватися за кредитну історію та під час раніше допущених простроченнях навіть отримати відмову, мікропозика схвалює 4 з 5 поданих заявок і дозволяє взяти кредити онлайн на картку навіть тим, хто перебуває в чорному списку боржників. Рішення приймається протягом 15 хвилин, а гроші на картку зараховуються щонайбільше за 15 хвилин, хоча в банку довелося б витратити на це кілька днів. Для зарахування грошей можна використовувати картку будь-якого банку України, на якій є сума не менше 5 грн (для перевірки картки).

Онлайн кредит на картку можна сплатити онлайн в особистому кабінеті, через термінали City24, TYME, iBox, EasyPay або каси банків.

Щоб оформити експрес-позику, клієнт подає заявку і заповнює анкету. З кожним клієнтом укладається угода - підпис ставиться в електронному вигляді. Якщо за заявкою було відмовлено, наступну можна подати за 30 днів.Взяти гроші в борг можна на будь-які потреби: до зарплати, на лікування, на навчання, на відпустку, на святкування дня народження та ін. Позику онлайн з поганою кредитною історією в Microzaym можна отримати в режимі 24/7 і без надання документів.

Переваги кредитів онлайн

Кредит онлайн на картку став особливо популярним в останні 3-4 роки і, якщо робити вибір між звичайною банківською позикою і позикою онлайн, рішення можна прийняти на користь останньої. Кредит на картку онлайн - дуже зручний, швидкий і вигідний.

Банківський кредит - позика грошової суми під відсоток на конкретний термін. Швидкий кредит онлайн – це та ж сама позика, але на невеликий термін і на невелику суму. Якщо в банку ви можете отримати 50000 гривеньі 100000 гривень, то онлайн-позика має обмеження переважно до 10000 грн, максимальний термін - 35 днів. Чому саме така сума? Бо миттєвий кредит на картку онлайн розрахований саме на швидку фінансову допомогу, коли потрібно вирішити невеликі проблеми: не вистачає грошей до зарплати, потрібно терміново купити подарунок другу на день народження, не розрахували відпустку або навіть оплатити лікування. 10000 грн у більшості випадків буде цілком достатньо, щоб вирішити питання. При цьому термін у 35 днів - найбільш прийнятний, щоб повернути борг швидко і не хвилюватися за велику переплату.

Такі «стислі», але ефективні умови видачі дозволяють отримати кредит онлайн без довідки про доходи кожному, хто подає заявку (сервіс схвалює 4 з 5 поданих заявок). Ризики неповернення для сервісу мінімальні, тому тут сміливо можуть отримати кредит на банківську картку онлайн навіть ті, хто перебуває в чорному списку боржників або припускався прострочення в минулому.

Популярність онлайн-сервісів в Україні з кожним днем зростає. Клієнту, якомутерміново потрібні гроші і який не має часу на збір документів, дуже важливо мати безвідмовну можливість отримати потрібну суму.

Більшість клієнтів, які чули про переваги кредитування в Інтернеті, поступово відмовляються від банків і користуються послугами онлайн-сервісів. У всьому світі кредит онлайн за паспортом - найбільш оптимальний спосіб вирішити власну проблему без сторонньої допомоги і з дотриманням усіх необхідних юридичних гарантій. Клієнт «один на один» з сервісом подає заявку і про це ніхто не знає. У банку б довелося вказувати контактні номери колег і знайомих, попередньо запитуючи у них про це дозволу. Родичам би дзвонили співробітники, питали, а чи правда, що клієнт отримує зазначену зарплату, працює на зазначеному місці або як довго працює. Причому нерідко бувають ситуації, коли співробітники телефонують знайомим, а в результаті відмовляють за заявкою, залишивши клієнта не тільки наодинці з проблемою, але і в незручній ситуації. Зазвичай родичі після передзвонюють і запитують, навіщо потрібен кредит, що трапилося і намагаються відмовити. При цьому фінансову допомогу самі по тим чи іншим причинам надати не можуть.

В Україні працює близько 700 мікрокредітних організацій і однією з найпопулярніших є мікропозика. На сайті сервісу оформлення кредиту онлайн відбувається шляхом простої подачі заявки і заповнення анкети. Клієнт вказує контактні номери родичів або знайомих, але співробітники за ними не телефонують, тому про те, що ви збиралися взяти позику ніхто не дізнається.

Щоб отримати швидко позику на картку, необхідно:

 • Підготувати паспорт і код (в анкеті потрібно буде продублювати дані, без фото з паспортом, сканкопіі не потрібні);
 • Заповнити анкету, відповівши на прості запитання (ПІБ, адреса реєстрації, місце роботи, стаж і зарплата тощо);
 • Зачекати на рішення за заявкою - не більше 15 хвилин;
 • Зачекати зарахування коштів на рахунок - протягом 7-15 хвилин.

Під час заповнення анкети важливо вказувати справжню інформацію, актуальний мобільний номер телефону і дані банківської картки. Щоб «прив'язати» картку, потрібно вказати її номер (16 цифр на лицьовій стороні), термін дії та CVV-код. Сервіс забезпечує захист даних кожного клієнта, тому про доступ до неї 3-ми особами не треба хвилюватися. Перш ніж використовувати картку для зарахування, переконайтеся, що на балансі є не менше 5 грн (сума необхідна для перевірки).

Швидку позику онлайн на картку в Microzaym можна оформити з будь-якою метою:

Особливості кредитування:

 • Новий клієнт може взяти до 3000, повторний - до 10000 грн;
 • Термін - до 35 днів;
 • Заявку можна подати цілодобово , в той час як банки працюють за певним графіком і зачинені у вихідні;
 • Практично без відмови - кредит онлайн видається з високим відсотком схвалення заявок;
 • Термін оплати можна перенести;
 • Пролонгація угоди не вважається прострочкою;
 • Сплатити кредит можна через інтернет, через термінали або каси банків;
 • Історія платежів і сума боргу завжди доступні в особистому кабінеті;
 • Перш ніж подати заявку суму переплати можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора;
 • Без прихованих комісій та платежів;
 • Без перших внесків і страховок;
 • Без поручителів;
 • Без довідок про доходи - потрібен тільки паспорт громадянина України та ІПН;
 • Мінімальний вік позичальника - 18 років.

Можливість пролонгації угоди, якщо ви оформили онлайн заявку з поганою кредитною історією – одна з головних переваг мікрозайму. При цьому це буде легальна «прострочка», яка ніяк не вплине на кредитну історію і не буде пов'язана зі сплатою штрафів - потрібно буде лише заплатити комісію за очікування. Клієнт, який переніс сплату і повернув борг вчасно, зможе отримати гроші в позику і наступного разу. І не хвилюватися за те, що на другий день пропущеного платежу будуть телефонувати співробітники і вимагати сплатити борг.

Термінова позика видається клієнту з дотриманням усіх юридичних гарантій. З кожним клієнтом укладається угода. Підписання документів в електронному вигляді дозволяє оформити угоду найбільш швидко і без відвідування офісу. Приблизний текст угоди для ознайомлення знаходиться на сайті сервісу. Саме там можна ознайомитися з правовою інформацією про кредітора - сервіс зареєстрований як юридична особа (правова інформація також знаходиться в публічному доступі в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Процентна ставка за кредитом онлайн і наслідки неповернення позики

Кредит онлайн на картку оформлюється на вигідних умовах. Повторним та новим клієнтам активно пропонуються знижки, щоб переплата за позиці була меншою.

Швидку позику нові клієнти можуть отримати до 3000 грн, а повторні - до 10000. Термін кредитування становить щонайбільше 35 днів. Повторні клієнти також отримують бонуси, що дозволяє наступного разу швидко отримати позику на картку і закрити її з меншою переплатою.

Подовжити позику можна в особистому кабінеті в будь-який час. Головне, щоб раніше не допускалися прострочення. Миттєвий кредит онлайн на картку клієнт продовжує самостійно на термін 7-45 днів. При цьому таке прострочення буде легальним, бо вважається, що узгоджений з сервісом. Штрафи за цей період не нараховуються - клієнт оплачує комісію за очікування.

Якщо ви вже припустилися прострочення і забули вчасно погасити кредит на картку онлайн, у вас є 3 дні, щоб повністю повернути борг. Ці 3 дні називаються грейс-періодом (пільговим), коли за прострочення не нараховуються відсотки. Щоб запобігти простроченню і максимально швидко закрити швидкий кредит онлайн, рекомендується робити оплату в Інтернеті або через каси банків-партнерів, список яких є на сайті. У такому випадку гроші будуть зараховані на рахунок швидше, ніж якщо вносити платіж через каси інших банків. За кожен прострочений день нараховується комісія в розмірі 2,7% від тієї суми, на яку було отримано швидку позику онлайн на карту.

Якщо клієнт взяв кредит онлайн за паспортом і не повертає борг протягом 90 днів, то до стягнення приступає колекторська служба, яка має юридичне право поміняти роботу по стягненню боргу та застосовувати свої методи в межах українського законодавства. Прострочений кредит онлайн без довідки про доходи також може бути повернений через суд.

Кредит онлайн на картку

Виберіть відповідний тип кредиту
Потрібен інший тип кредиту?

Рейтинг популярних кредитних компаній України з цікавими пропозиціями оформити кредит онлайн:


Dinero
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 10000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
0.01%
термін
7-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 75 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
SOSCredit
4.6
перша позика 0.01%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.98%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
8 хвилин
MyCredit
4.9
перша позика 0.01%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.6%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 70 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
20 хвилин
Показати більше
AlexCredit
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.7%
термін
5-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
5 хвилин
Ccloan
4
перша позика 0.01%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.5%
термін
5-30 днів
вік позичаль­ника
від 20 до 65 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
CreditPlus
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 6000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.8%
термін
3-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
Moneyveo
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 10000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.7%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 90 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
Groshi247
1
перша позика 0.84%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.75%
термін
7-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
CashPoint
5
перша позика 1%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 20000 грн
макс. % ставка
2.5%
термін
7-15 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
наличными
швидкість виплати
15 хвилин
Cashinsky
4.8
перша позика 0.01%
перша позика
до 5000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.9%
термін
5-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 60 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
7 хвилин
4
перша позика 0.5%
перша позика
до 2500 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.62%
термін
1-65 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 60 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
Miloan
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 6000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.3%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
4.5
перша позика 0.01%
перша позика
до 10000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
2%
термін
1-27 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 60 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
8 хвилин
EuroGroshi
5
перша позика 1.9%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.9%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
4
перша позика 2%
перша позика
до 10000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
2%
термін
7-14 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 60 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
наличными
швидкість виплати
10 хвилин
CreditUP
4
перша позика 1.9%
перша позика
до 3500 грн
макс. сума
до 8000 грн
макс. % ставка
1.9%
термін
3-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
8 хвилин
Vasha Gotivochka
4.3
перша позика 0.01%
перша позика
до 7000 грн
макс. сума
до 7000 грн
макс. % ставка
2%
термін
1-16 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 70 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту / наличными
швидкість виплати
15 хвилин
Быстрозайм
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 6000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
2%
термін
7-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 75 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту / наличными
швидкість виплати
10 хвилин
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 5000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
2%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 71 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту / наличными
швидкість виплати
20 хвилин
Money BOOM
5
перша позика 1.75%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.75%
термін
5-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 65 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
TOP Credit
5
перша позика 1.9%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 15000 грн
макс. % ставка
1.9%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 70 років
видача позик
цілодобово
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
4
перша позика 1.7%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
0.4%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 60 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
8 хвилин
UltraCash
5
перша позика 0.01%
перша позика
до 3000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.76%
термін
1-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 70 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
20 хвилин
4
перша позика 1.9%
перша позика
до 4000 грн
макс. сума
до 10000 грн
макс. % ставка
1.9%
термін
7-65 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 70 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин
Credit 365
4.3
перша позика 0.7%
перша позика
до 5000 грн
макс. сума
до 20000 грн
макс. % ставка
1.5%
термін
7-30 днів
вік позичаль­ника
від 18 до 75 років
видача позик
у робочий час
спосіб отримання
на карту
швидкість виплати
15 хвилин

Як користуватися онлайн кредитом?

На картку яких банків краще брати кредит онлайн?

ПриватБанк
Альфа-Банк
Укрсиббанк
ЮникредитБанк
Трансляція видачі онлайн кредитів на картку через сервіс - Microzaym™
 • 9 хвилин тому
  Інна отримала 2 800 грн.
  Хмельницький
 • 11 хвилин тому
  В'ячеслав отримав 100 грн.
  Вінниця
 • 18 хвилин тому
  Михаил отримав 2 000 грн.
  Черкаси
 • 25 хвилин тому
  В'ячеслав отримав 2 900 грн.
  Ужгород
 • 26 хвилин тому
  Володимир отримав 2 250 грн.
  Конотоп
 • 40 хвилин тому
  Антон отримав 1 100 грн.
  Харків
 • 41 хвилину тому
  Ельміра отримала 950 грн.
  Полтава
 • 43 хвилини тому
  Павло отримав 3 000 грн.
  Полтава
211 573
виданих позик
327,6 млн. грн
сума позик
76.6%
схвалення заявки
Відгуки
Аліна
Конотоп
Загубила паспорт. Взяла кредит для оплати послуг по відновленню. Гарне обслуговування все сподобалося.
Надія
Вінниця
Живу одна, чоловік пішов. Потрібні були терміново гроші, так як все було дуже погано. Швидке обслуговування, великий пакет опцій і багато ще чого. Велике спасибі.
Георгий
Рівне
Захоплююся комп'ютерними іграми. Як на зло зламався мій комп'ютер, довелося брати новий. Взяв кредит на сайті мікропозик. Задоволений всім, і обслуговуванням, і тим що гроші прийшли через 15 хвилин. Дякуємо!
Марина
Полтава
У мами серйозна хвороба, треба лягати в лікарню. А нормальна лікарня тільки платна. Вирішила оформити кредит на сайті мікропозик. Все доступно, не потрібні зайві документи, гроші приходять за якісь пару хвилин. Дякуємо!
Антон
Дніпро
Потрібен гараж для машини і мотоцикла. Грошей не вистачає на покупку. Взяв кредит на сайті Microzaym. Не пошкодував, все зручно і швидко. Тепер у мене є досить просторий грома. Спасибі за допомогу.
Світлана
Львів
Моя дочка вирішила зайнятися боксом, не стала її переконувати. Щоб купити все необхідне потрібні були гроші. Взяла в кредит без довідок про доходи. Купив все, що треба. Спасибі мікропозик.
Володимир
Миколаїв
Захотілося зробити подарунок другу і такий, щоб запам'ятався назавжди. Я взяв кредит на сервісі Microzaym. Сайт не поганий, все зручно і швидко.
Ірина
Біла Церква
Перед майбутнім побаченням вирішила оновити свій гардероб і привести себе в порядок. Грошей природно немає. Взяла кредит на сайті Microzaym, який мені порадив друг. Виявилося все дуже зручно і швидко. За кілька хвилин оформила позику і отримала ті гроші, які просила, без комісій і відрахувань.
Раїса
Полтава
Потрібна була термінова операція. Грошей не вистачало і тому взяла на сайті Microzaym кредит для пенсіонерів. Все оформили швидко і якісно. Можу сказати, що сайт зручний і всім раджу.
Аліна
Конотоп
Надія
Вінниця
Георгий
Рівне
Марина
Полтава
Антон
Дніпро
Світлана
Львів
Володимир
Миколаїв
Ірина
Біла Церква
Раїса
Полтава
Чому нас рекомендують
Ми пропонуємо легке вирішення грошових проблем
Оформити кредит на картку в Microzaym – дуже легко! Отримати до 10000 грн може будь-який клієнт, якому виповнилося 18 років.
Для цього не потрібно навіть йти до банку - досить просто подати заявку на сайті з комп'ютера або навіть мобільного телефону. Вам не потрібно сканувати документи, просити керівництво підготувати довідку про доходи і витрачати час на очікування для розгляду заявки - в онлайн-анкеті достатньо вказати паспортні дані (серія і номер) та ідентифікаційний код. Щоб оформити кредит онлайн на сайті Microzaym, вкажіть бажану суму і термін, на який будете отримувати позику. Нові клієнти можуть отримати до 3000 грн і повинні заповнити анкету. В анкеті вказується стандартна інформація (ПІБ, адреса реєстрації та проживання, дані про роботу та зарплату). Навіть якщо Ви ніде не працюєте, на рішення за заявкою це не впливає. Онлайн заявка на кредит може бути подана безробітними і тими, у кого просто немає офіційного доходу. Повторні клієнти можуть взяти до 10000 грн, при цьому подача заявки здійснюється через особистий кабінет без заповнення анкети. На відміну від будь-якого банку, який працює за певним графіком і тільки по буднях, у Microzaym отримати позику можна будь-коли. І не важливо, який це день або час доби - заявка на кредит онлайн подається навіть уночі. Тепер не доведеться відпрошуватися з роботи, витрачати обідню перерву або єдиний вихідний. Неважливо, де ви знаходитесь - вдома чи на роботі, в рідному місті або далеко у відрядженні - взяти позику через Інтернет на картку з Microzaym можна на будь-які потреби і в будь-якому місті України. Важливо знати, щоб отримати гроші на картку:
 • ✔ Заявка подається на сайті;
 • ✔ Максимальний ліміт для нових клієнтів - 3000 грн, для повторних - 10000 грн;
 • ✔ Термін - до 35 днів;
 • ✔ Є можливість перенести оплату;
 • ✔ При поданні заявки скористайтеся відразу онлайн-калькулятором і розрахуйте суму боргу;
 • ✔ Вкажіть тільки актуальний мобільний телефон і банківську картку;
 • ✔ У анкеті вказуйте актуальну і достовірну інформацію;
 • ✔ На рішення за заявкою не впливає кредитна історія, місце роботи, сума доходу та ін.
Читати повністю
Проста та інтуїтивна робота сайту
Згадайте спроби отримати кредит в банку - довгі черги, розмови з менеджерами і відповіді на різні питання, хвилювання за дзвінки родичам і на роботу. Замість того щоб швидко отримати фінансову допомогу, відчуваєте себе трохи незручно перед співробітниками. При цьому в результаті ще можна й отримати відмову. З Microzaym кожен клієнт залишається «невидимим» та інформація про те, що він збирається взяти кредит на карту не розголошується 3-м особам.
Сервіс не телефонує на контактні номери, не ставить запитання про клієнта родичам і колегам, що дозволяє не потрапити в незручну ситуацію і самостійно вирішити фінансове питання. Крім того, не потрібно довго чекати рішення - Microzaym повідомляє про нього протягом 15 хвилин! При цьому онлайн заявка на кредит з моментальним рішенням швидше за все буде схвалена - ймовірність взяти кредит через Інтернет на карту в кілька разів вище, ніж у будь-якому банку. Ані кредитна історія, ані місце і стаж роботи майже не впливають на рішення і більше 70% клієнтів, які подали заявки, отримують бажану суму. Завдяки підказкам сайту, подати заявку зможе кожен клієнт. Якщо усе ж таки виникнуть питання, завжди можна зателефонувати на гарячу лінію та отримати відповіді у менеджера. Якщо клієнтові все ж було відмовлено, наступну заявку можна подати тільки через 30 днів. При цьому немає заборони спробувати оформити позики всією сім'єю, збільшивши тим самим і суму, і шанси на отримання. Переваги кредитування в Microzaym у порівнянні з будь-яким банком:
 • ✔ Без відвідування відділення;
 • ✔ Не потрібно відпрошуватись з роботи і витрачати особистий час;
 • ✔ Необхідно заповнити невелику анкету і відповісти на стандартні запитання;
 • ✔ Можна подати заявки відразу всією сім'єю (в банку другий би з подружжя швидше за все отримав відмову);
 • ✔ Немає прив'язки до конкретного міста - головне мати можливість зайти на сайт;
 • ✔ Швидке прийняття рішення за заявкою - не більше ніж 15 хвилин;
 • ✔ Гроші зараховуються на картку максимум протягом 3 хвилин;
 • ✔ Без прив'язки до графіка роботи сервісу та часу доби - заявка подається в режимі 24/7;
 • ✔ Можна відразу побачити суму переплати;
 • ✔ Оформлюється на будь-які потреби: якщо не вистачає грошей до зарплати, потрібні кошти на лікування, відпустку, оплату навчання тощо;
Читати повністю
Гроші у вас на картці вже за 5 хвилин
Microzaym дозволяє миттєво отримати позику онлайн на картку без походу до відділення і витрати часу. Гроші зараховуються на рахунок автоматично. Головне - використовувати актуальну банківську картку (з чинним терміном і оформлену на Вас) і «прив'язати» її до облікового запису.
Задля цього Ви вказуєте номер (16 цифр на лицьовій стороні), термін дії (місяць і рік), CVV-код (3 останні цифри, зазначені на зворотному боці). Можна використовувати картку абсолютно будь-якого банку України, єдина вимога, щоб на ній була сума не менше 5 грн (необхідна для перевірки картки клієнта, який бажає отримати кредит на картку онлайн). Після схвалення заявки кошти зараховуються на рахунок (максимум протягом 15 хвилин). У банку б доводилося відкривати спеціальний рахунок або отримувати нову картку. У Microzaym отримати позику онлайн можна набагато швидше. Отримати позику на картку можливо легко і миттєво. З Microzaym не потрібно хвилюватись про те, що в кредиті буде відмовлено і швидко вирішити фінансові проблеми.
Читати повністю
Нам довіряють мільйони
Кредит онлайн - зручний спосіб швидко знайти гроші та отримати їх навіть не виходячи з дому. На відміну від оформлення позики в будь-якому банку, Вам не доведеться відпрошуватися з роботи, витрачати час на візит до відділення і збори документів - досить просто подати заявку на сайті Microzaym і отримати гроші на карту.
Дізнатися про те, як отримати гроші в Microzaym можна подивившись відео «Як це працює?» Або просто пройти 4 простих кроки:
 • Визначитися з метою. На сайті сервісу вже представлено кілька кредитних програм, які будуть вигідними для конкретної ситуації (гроші до зарплати або для відпустки, ін.);
 • Подайте заявку. Вкажіть суму і термін, переходьте до оформлення анкети. Для цього просто підготуйте паспорт і код (сканкопіі не потрібні) і дайте відповідь на кілька запитань;
 • Отримайте відповідь. Протягом щонайбільше 15 хвилин ви отримаєте рішення за заявкою. Кожна 4 з 5 поданих схвалюється;
 • Чекайте на гроші. Якщо заяву схвалено, гроші миттєво зараховуються на картку;
 • Погасити кредит можна онлайн (в особистому кабінеті) або в терміналах самообслуговування, в банку. Щоб погасити позику не за допомогою картки, візьміть реквізити в особистому кабінеті.
Читати повністю
Отримати допомогу в оформленні позики онлайн
Миттєва допомога у виборі онлайн кредиту, з будь-якою кредитною історією, цілодобово, 24/7/365 по всій Україні
грн.
100 грн.
3000 грн.
день
1 день
35 днів


* - Поля, обов'язкові для заповнення